VYCHOVATEL/KA v dětském domově
Dětský domov Karlovy Vary a Ostrov, příspěvková organizace
Ostrov, CZ
před 14 dny
source : Easy-prace.cz

Kontakt : Nuslauerová Martina Mgr., tel. : použijte odpovědní formulář, e-mail : použijte odpovědní formulář (PO-PÁ 8,00-

15,30hod) Odborná klasifikace - zákon 563 / 2005 Sb. o pedagogických pracovnících, ve znění pozdějších předpisů, speciální pedagogika, morální a občanská bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, flexibilita, znalost výchovné a vzdělávací problematiky spojené s fungováním rodinných skupin v dětském domově výhodou, ŘP sk.

B. Životopis, doklady o předepsaném vzdělání a souhlas se zpracováním osobních údajů zašlete na adresu : Dětský domov Karlovy Vary a Ostrov, p.

o. Dukelských hrdinů 610, 363 01 Ostrov, nebo e-mailem : použijte odpovědní formulář Zaměstnanecké výhody : stravenky, příspěvek na rekreaci

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost