Technolog / Technik údržby letecké techniky a leteckých motorů
EEA Tech spol. s r.o.
Staré Město, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

NÁPLŇ PRÁCE : práce na letadlech a leteckých pístových motorech, která vyžaduje znalosti materiálů, základních strojních součástek, konstrukce a systémy pístových motorů, znalost montáže základních strojních součástek, schopnost pracovat s dokumentací údržby a oprav v anglickém jazyce, řešit technologické problémy údržby a oprav uvedené techniky v anglickém jazyce, schopnost dodělávat technologické postupy údržby a oprav.

POŽADAVKY : znalost AJ, práce na PC, flexibilní přístup k práci, spolehlivost, manipulační zručnost, ochotu dalšího vzdělávaní s cílem dosáhnout požadovaných technických kvalifikací v oblasti letectví, ochotu účastnit se technického vzdělávaní za účelem zvyšování svých kvalifikací.

Tyto školení jsou převážně mimo ČR a proto nutná aktivní angličtina. Rovněž vyžadujeme dokonalou technologickou kázeň a kvalitní práci.

Průkaz leteckého mechanika, praxe v oblasti leteckého průmyslu nebo řidičský průkaz je výhodou.NABÍZÍME : zajištění ubytování, stravenky, odměny, práci na dobu neurčitou, jednosměnný provoz, aktivní hodnocení zaměstnance na měsíční bázi dle dosažených výkonů a úspěchů.

Jediné místo, kde jste hodnoceni průběžně. KONTAKT : osobně, emailem, telefonicky

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost