IT technici
VEJNET.CZ s.r.o.
Karviná, CZ
před 1 dnem
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro VEJNET.CZ s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Borovského 2000 / 45, Karviná 4 (Karviná), 73401
  • Přidáno : 5.9.2018
  • Technici počítačových sítí a systémů :

    Požadujeme :

  • Zodpovědné a svědomité chování.
  • Důslednost, pečlivost až pedantnost.
  • Komunikační a organizační dovednosti při jednání se zákazníky.
  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou.
  • Řidičské oprávnění min. skupiny B.
  • Všeobecnou znalost problematiky IT (základní administrace OS Windows, jednoduchá práce s příkazovou řádkou, ...).
  • inimálně základní přehled v technologii počítačových sítí (pojmy IP adresa, DNS, DHCP, IEEE 802.11, VPN, VLAN, Router, Switch, ... by vám neměly být cizí).
  • Výhodou :

  • Pokročilá znalost spojových a telekomunikačních sítí.
  • Základní znalost systému RouterOS a AirOS.
  • Vysokoškolské vzdělání.
  • Praxe v řízení a managementu lidí.
  • Vyhláška č. 50 / 1978 5.
  • Náplň práce :

  • Návrh projektů v oblasti výstavby telekomunikační infrastruktury.
  • Monitoring infastruktury a řešení případných incidentů.
  • Případná práce v terénu při realizaci výstavby telekomunikačních sítí.
  • Nabízíme :

  • Motivující pracovní ohodnocení.
  • Práci v mladém kolektivu.
  • Firemní benefity.
  • Zázemí perspektivní společnosti.
  • Pracoviště Karviná a okolí.
  • KONTAKT : životopisy zasílat na e-mail

    Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)