SERVISNÍ PORADCI
Automechanika, a.s.
Prostějov
před 4 dny
source : Hitprace

Nástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě paní Ing. Řezáčová tel. : 582 345 611, e-mail rezacova mechanikapv.cz.CO POŽADUJEME?

středoškolské vzdělání komunikativnost, odpovědnost, samostatnost, pečlivost reprezentativní a příjemné vystupování uživatelská znalost práce na PC, ŘP sk.

Bpraxe na pozici technika servisu / přejímacího technika výhodou CO BUDETE DĚLAT? péče o nové i stávající zákazníky příjem a výdej vozů po servisu tvorba servisních zakázek a jejich zpracování odpovědnost za dodržování standardů, smluvních cen a termínů koordinace servisu CO NABÍZÍME?

zaměstnání ve stabilní a ekonomicky silné společnosti s dlouhou historií, odpovídající finanční ohodnocení v rozmezí 26 000-

35 000 Kč / měs., možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu v rámci společnosti, zvýhodněné stravování, slevy na vlastní produkty (servisní služby, pronájem vozidel, nákup vozidel), slevy na partnerské produkty (pojištění, financování), moderní a přátelské prostředí, plný pracovní úvazek, HPP.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost