Protokolující úředník/úřednice
OBVODNÍ SOUD PRO PRAHU 7
Praha, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Datum nástupu : ihnedMÍSTO VÝKONU PRÁCE : 11000 Praha - Staré Město, Ovocný trh 587 / 14KONTAKTNÍ OSOBA : Bundilová Zuzana, tel.

221 093 212, e-mail : ZBundilova osoud.pha7.justice.czPracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení. POŽADUJEME : státní občanství ČR,znalost psaní na počítači - výhodou je hmatovou technikou (všemi deseti),odborná zkouška protokolujícího úředníka (ideálně, nebo bude vyžadována v souvislosti s nástupem na tuto pracovní pozici),dobrá znalost práce na PC,samostatnost,spolehlivost,trestní a morální bezúhonnost,výborná znalost českého jazyka, předchozí praxe vítána - není podmínkou.

Náplň práce : zajišťování protokolace v jednací síni a přepisování zvukových záznamů.Zpracování písemností podle pokynů v referátu a příprava soudního jednání.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY : příjemné pracovní prostředí, stravenky v hodnotě 120,- Kč, 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna, příspěvek na penzijní připojištění, jistotu stabilního zaměstnání, možnost dalšího odborného a profesního růstu

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost