Švadlena v technickém krejčovství
KÖNIG - SURF, s.r.o.
Plzeň, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Popis práceZajímavá a rozličná práce u které je vidět výsledek. Zakládáme si na přesnosti a kvalitě našich výrobků. Jde o tvorbu a šití obalů na lyže, snowboardy, surfy, lodě, sluneční stínidla a tepelné izolace obytných vozidel.

Náplň práce šička : Šije podle vzoru s dohledem mistrovéPožadujemeZkušenost se šitím, ochotu se učit, zodpovědnost, spolehlivost, preciznostNabízímePráci v malém kolektivu v rodinné firměHPP nebo DPČ nebo DPPOdpovídající mzdu a motivační systém odměňováníZaměstnanecké slevy na zboží a službyOdměňování pozice šička : hodinová sazba : 100 - 135 Kč / hod.

Na jaké benefity má šička nárok : 4 týdny dovolené1 sick day po odpracování šesti měsícůodměna za loajalitu - po odpracovaném roce - stravenky nákup zboží a služeb se zaměstnaneckou slevou - ve výši 50%Pracovní doba : možnost pohyblivé pracovní dobymožnost zkráceného úvazku 30 hod / týdenMísto výkonu práce : Těšínská 14, Plzeň - DoubravkaV případě zájmu volejte 377 262 180 nebo pište na konig konig.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost