Lakýrník
Bombardier Transportation Czech Republic, a. s.
Česká Lípa, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Pracovní náplň-velkoplošné nátěry základním nátěrem, mezivrstvou, vrchním nátěrem, konečné plošné lakování,vrchní lak-základní a vrchní nátěry konstrukčních prvků-odstraňování přetoků a zbytků barvy-opravy vad finálního nátěru včetně laku-měření vrstvy nátěru, mřížková zkouška, měření lesku-vystříkávání dutinPožadujeme-vyučení v oboru lakýrník (výhodou)Nabízíme-Zázemí v rozvíjející se nadnárodní společnosti-Možnost dalšího profesního růstu -Týden dovolené navíc (tedy 25 dnů dovolené ročně)-Měsíční prémie za výsledky práce a odměny za Kaizeny (resp.

změny k lepšímu)-Roční výkonnostní odměnu -Příspěvek na životní a penzijní pojištění po odpracovaném roce -Dotované závodní stravování-Zdravotní péče včetně očkování proti chřipce-Sportovní a kulturní aktivity -Zvýhodněné mobilní tarifyPozice je vhodná i pro cizince.První kontakt emailem!

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost