Manipulant interní logistiky
Ljunghall s.r.o.
Čáslav, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Hledáte zaměstnání nebo přemýšlíte o změně práce? Potom je ten pravý čas zaslat nám svůj životopis! Rádi Vám pomůžeme najít to nejlepší zaměstnání!Co budete dělat?

Vaším úkolem bude především manipulace s materiálem v turnusovém 12hodinovém provoze v oddělení interní logistiky, " odvoz hotové výroby, " navážení obalů, " systémové uskladňování.

Jaké znalosti a dovednosti od Vás očekáváme?" ochotu učit se technologickým postupům, " manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost, " VZV výhodou, " znalost práce v SAP výhodou.

A co za to?" příspěvek na penzijní či životní pojištění, " dotované stravování (30,- / oběd), " příspěvek na dopravu (až 2.

000,- / měsíc), " 5 týdnů dovolené, " benefitní cafeterii (4.000,- / rok), " zvýhodněný zaměstnanecký tarif od T-Mobile, " možnost kariérního růstu, " stabilní zázemí nadnárodní společnosti, " účast na projektech významných zákazníků z automobilového průmyslu.

případě zájmu pište na uvedený email.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost