OBSLUHA LAKOVACÍHO BOXU
FERRAM, a.s.
Opava, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

KO : Baranová Lucie Ing., tel. : 556 608 640 - volejte Po - Pá 9 : 00 - 15 : 00 hod., e-mail : prace ferram.czPožadujeme : - praxe v oboru lakování- oprávnění k řízení VZV výhodou- jeřábnický a vazačský průkaz výhodou- zodpovědný a samostatný přístup k práci- řidičský průkaz sk.

B s praxí - ochotný pracovat ve směnném provozeZaměstnanecké výhody : - stravování v závodní jídelně- možnost přesčasové práce, popřípadě práce o víkendu- zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky- 4 dny regeneračního volna + 1 den volna na narozeniny - rodinný den s kolegy a rodinnými příslušníky - plně hrazené vzdělávání a individuální přístup k zapracování na další pracovní pozice - práci s novými technologiemi a možnost podílet se na jejich výzkumu a vývoji- pracovní poměr na dobu neurčitou

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost