Pracovníci GIS
Annonce
Rakovník, CZ
před 1 dnem

Požadujeme : technické zaměření (ideálně stavebního směru), základní orientaci v mapách a výkresové dokumentaci, všeobecné znalosti a přehled v oboru IT, pokročilou znalost MS Office, schopnost práce v kolektivu, zdravotní způsobilost + fyzickou zdatnost (práce v terénu), řidičský průkaz sk.

B (lze dodělat dle domluvy po nástupu. Nabízíme : zázemí úspěšné a stabilní společnosti, perspektivní víceoborovou práci, přístup k moderním technologiím a zařízením, možnost dalšího vzdělávání, firemní telefon + výhodné TF tarify (i pro rodinné příslušníky), dovolenou nad rámec ZP, zdravotní volno, příspěvek na stravenky a penzijní připojištění, kurzy AJ, mimopracovní společenské aktivity aj.

Způsob . u se zaměstnavatelem : tel. (Po-Pá, : - : hod.) nebo em

 • Práce s PC
 • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
 • Nabízíme

 • Dovolená navíc
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost