Obráběči CNC hloubení
KOH-I-NOOR RONAS s.r.o.
Rožnov pod Radhoštěm, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

OBRÁBĚČI CNC HLOUBENÍPOŽADUJEME : Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít : Střední odborné vzdělání s vyučením (nebo s vyučením i maturitou) v oboru obráběč kovů, případně mechanik seřizovač CNC strojů.

Znalost čtení strojírenských výkresů. Aktivní a zodpovědný přístup při výkonu činností. Velkou výhodou je praxe na stejné nebo obdobné pozici (min.

2 roky).NÁPLŇ PRÁCE : Provádění elektroerozivního hloubení tvarových dílů, razníků, elektrod, průtlačnic a složitých průchozích profilů dle připraveného programu a výkresové dokumentace.

NABÍZÍME : Nabízíme Vám zázemí stabilní české strojírenské společnosti, práci v přátelském kolektivu, práci ve dvousměnném provozu (8 hodinové směny, po-pá), prodloužení smlouvy na dobu neurčitou, stravenky, 5 týdnů dovolené, sickdays.

Mzda bude upřesněna v souvislosti s pracovními zkušenostmi. Naším zájmem je spolupráce na dobu neurčitou, ale první smlouva je vždy na dobu určitou na šest měsíců.

Následně probíhá vyhodnocení a návrh na další postup. PRVNÍ KONTAKT : Výhradně e-mailem na adresu : h.cabova ronas.euov.17.12.21

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost