Pracovník/pracovnice příjmu materiálu
Partner in Pet Food CZ s.r.o.
Veselí nad Lužnicí, CZ
před 2 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Partner in Pet Food CZ s.r.o. .

Úředníci ve skladech :

Náplň práce :

  • příjem materiálu a vstupní kontrola dle příjmových dokladů
  • zaskladnění materiálu do interního systému
  • účast na pravidelných inventurách
  • spolupráce s ostatními odděleními v rámci firmy
  • spolupráce při využití skladovacích kapacit
  • práce ve dvousměnném provozu (ranní / odpolední)
  • Požadujeme :

  • středoškolské vzdělání s výučním listem
  • uživatelská znalost práce na PC
  • dobré komunikační schopnosti, pozitivní přístup
  • zodpovědnost, pečlivost, pracovní nasazení, flexibilita
  • dobré organizační a plánovací schopnosti
  • Výhodou bude, pokud budete mít :

  • praxe v oboru
  • Co vám můžeme nabídnout :

  • zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • prémie za docházku
  • 4 týdny dovolené, možnost čerpání dodatkové dovolené
  • pitný režim, pracovní oděv
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zaměstnanecká sleva na zboží
  • odměny při pracovním, životním jubileu
  • Kontakt e-mailem.

    Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)