Brigáda u McDonald's v OC Palladium
McDonald's
Praha, CZ
před 2 dny
source : Welcome to the Jungle

Koho hledáme?Máte čas před začátkem školy nebo po jejím skončení? Nevíte co s volným časem o víkendech? Nabízíme nejlepší brigádu pro studenty, kde vyjdeme vstříc Vašim časovým možnostem.

Hledáme nové kolegy na dlouhodobou brigádu pro naši restauraci do úseků přípravy jídla, obsluhy zákazníků a úklidu restaurace.

Co očekáváme?Ukončené základní vzděláníPříjemné vystupování k zákazníkůmZájem učit se novým věcemSpolehlivost a zodpovědný přístup### Co nabízíme?

 • Hodinový výdělek 128 Kč / hod při odpracování 75 hodin měsíčněPříplatek za práci v noci 20%Možnost kariérního postupuPřizpůsobení pracovní doby Vašim možnostemVýborná dopravní dostupnost50% sleva na stravování a nápoje zdarmaBenefit karta pro čerpání slev ve všech McDonald'
 • s a u našich partnerů### Jaká bude Vaše práce?Příprava sendvičůObsluha zákazníkůÚklid prostorů pro zákazníky### Zaujala Vás naše nabídka?

  Napište nám a přiložte svůj životopis v českém jazyce.### Franšízantfridrich-michael

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost