*OPERÁTOR/OPERÁTORKA VÝROBY NETKANÝCH TEXTILIÍ
Toray Textiles Central Europe s.r.o.
Prostějov, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

CZ ISCO 81599. Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Hujíčková Hana Mgr., tel. : +420 582 303 224 nebo paní Borsiczká Marta, DiS, tel.

420 582 303 226 (volat Po-Pá 8 : 00-15 : 00 hod.), e-mail : personalni ttce.toray.cz. Pracovní doba : Po-Pá 6 : 00-14 : 00 hod.

po uvedení do plného provozu změna na nepřetržitý provoz - délka směny 11 hod. - pracovní doba rozvržena ve dnech Po-Ne, střídání krátký / dlouhý týden.

Pracoviště : Průmyslová 4, Prostějov.Požadujeme : vyučení v jakémkoliv oboru, pozitivní vztah k technickému zařízení, manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem, pracovat ve směnném režimu.

Náplň práce : obsluha strojního zařízení na výrobu netkaných textilií, práce zahrnuje instalaci strojního zařízení, manipulaci s VZV a s jeřábem, manipulace s břemeny nad 25 kg.

Nabízíme : pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností změny na dobu neurčitou, pravidelné odměny, 25 dní dovolené, obědy v závodní jídelně za 15,- Kč, příspěvek na penzijní pojištění, výhodný mobilní tarif, program akcí pro zaměstnance, parkoviště v areálu firmy zdarma, čisté a bezpečné pracovní prostředí.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost