Řidič vysokozdvižného vozíku
CANPACK Czech s.r.o.
Stříbro, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Hlavní odpovědnosti : Přeprava materiálů a produktů, nakládka a vykládka kamionů pomocí vysokozdvižného vozíku (VZV).Znalosti a dovednosti : Praxe s řízením vysokozdvižného vozíkuSchopnost pracovat v nepřetržitém provozu (krátký, dlouhý týden)Zkušenost na obdobné pozici min 1 rokPrůkaz VZV / retruckCo vám můžeme nabídnout : o pracovní smlouvu na dobu neurčitouo základní mzdu ve výši 22 000 Kč brutto měsíčně.

o příplatky za práci v nepřetržitém pracovním systémuo příplatek za práci v noci ve výši 25 %o Příplatek za práci o víkendech ve výši 30 %o Příplatek za pracovní prostředí 15 % z minimální mzdyo Příspěvek za práci ve svátek 200 %o Měsíční bonus 10 % ze zákl.

mzdyo otevřenost k rozvoji a ochota k neustálému zlepšování a učení se novým věcemZaměstnanecké výhody : 120 Kč stravenky, příspěvek na dopravu 3 Kč / km, příspěvek na penzijní připojištění 2,5 % ze zákl.

mzdy, docházkový bonus 1500 Kč, 100 % základní mzdy navíc (50 % vypláceno před létem, 50 % před Vánoci), 5 týdnů dovolené, firemní akce

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost