VÝKONNÝ MANAŽER
pexpats.com s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

KONTAKT : Lejla Belkhelifa, TEL. - 777772426, service pexpats.comMÍSTO VÝKONU : Revoluční č.p. 1082 / 8, Nové Město, 110 00 Praha 1Koho hledáme?

 • Energického člověka? Komunikativnost? Bystrost a samostatnostPodmínky : ? Manažerské zkušenosti s vedením týmu? Vzdělání alespoň vysokoškolské - bakalářské?
 • Angličtina na komunikativní úrovní - jsme mezinárodní tým? Zkušenosti s aplikacemi jako Asana, Hubspot nebo SalesforceJak budou vypadat tvé první měsíce u nás?

  Ukážeme ti DNA naší společnosti - na čem si zakládáme, jak fungujeme, jaké jsou naše priority. S kolegy si projdeš základní proces analýzy a zpracování požadavků na úpravy systému, takže hned můžeš ukázat nebo rozvinout svůj analytický talent.

  A občas Ti dáme také otestovat nově připravené funkce, aby si rychleji pochopil / a náš produkt, a usnadil / a si tak práci do budoucna.

  Nás pak budou především zajímat tvoje postoje k pracovní náplni - naším cílem je připravit Ti práci, která tě bude bavit, možná dokonce naplňovat, a umožní ti růst s námi.

  Co nabízíme?? Denní spolupráci s lidmi, od kterých se můžeš hodně naučit.? Dynamické prostředí místního startupu expandujícího za hranice.

 • Flexibilitu - jsme malý tým otevřený dobrým nápadům a individuálním potřebám. ? Naši důvěru a svobodu, aby se plně rozvinul tvůj potenciál.
 • 13th salaryMezi hlavní náplň práce bude patřit : ? Kontrola smluv, jejich zadávání a komunikace s našimi právníky (smlouvy s klienty, se zaměstnanci a nebo externími dodavateli)?
 • Příprava podkladů pro účetní a komunikace s účetními? Vystavování faktur (zálohové faktury, daňové doklady atd.), proplácení faktur?

  Vyplácení mezd a komunikace s bankou? Kontrola cash flow ? Komunikace s úřady ? Starost o operativní agendu firmy (nastavování, starání se a výběr vhodných firemních systémů : slack, asana, hostingy, emaily )ZAM VÝHODY : Příjemné pracovní prostředíMožnost kariérního růstuMalé občerstvení na pracovištiPracovní číslo

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost