Prodejní konzultant - Sales Advisor
MOSER, a.s.
Praha
před 2 dny
source : Hitprace

MÍSTO VÝKONU : Prodejna MOSER Staroměstské nám. 603 / 15 a Prodejna MOSER Na Příkopě 12, Praha 1 KONTAKT : Delinčáková Dana, 353516127, 722906220 (8-15 hodin PO-PÁ), e-mail : delincakova moser-glass.

com, osobně : Kpt. Jaroše 46 / 19, 36006 K. Vary 6, PO-PÁ 8-15 hodin.Prodejní konzultant aktivně a zároveň v souladu s kulturou Moser nabízí foukané křišťálové výrobky z produkce sklárnyPožadavky na uchazeče : " Min.

středoškolské vzdělání, nejlépe ekonomického směru, pozice vhodná i pro absolventa" Znalost AJ podmínkou, další světový jazyk velkou výhodou" Zkušenosti s prodejem značkového zboží výhodou, ale ne podmínkou" Očekáváme příjemné reprezentativní vystupování a komunikační schopnosti" Uživatelská znalost na PCNáplň práce : " přímá obchodní aktivita na prodejně (vlastní prodej)" poprodejní obchodní aktivita na prodejně (dokumenty, platby, zasílání, atd.

pravidelná komunikace se stávajícími zákazníky (práce s CRM)" získávání nových zákazníků" řízení CRM administrativních činností (plán - úkoly - kontrola)" vyřizování reklamací" pravidelný reporting obchodnímu manažerovi" pravidelná spolupráce s provozním manažerem" sběr postřehů / podnětů na prodejně / od ZK" vliv na retailové prodejní procesy a firemní strategii (co - komu - kdy - kde - jak)" spoluúčast na pořádání eventů + poskytování zpětné vazby" spolupráce na visual merchendisingu + komplexní vnímání prodejny" komunikace napříč odděleními, práce se zdroji (HR, product management, marketing, finance / controlling, vývoj-Studio Moser)Zaměstnanecké výhody : dovolená navíc, příspěvek na penzijní připojištění, stravování formou stravenek, možnost dalšího vzdělávání

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost