Studentské stáže - Programátor C++
nemetschek-scia
Pribyslav, Czech Republic
před 12 dny

Náplň práce

Studuješ na vysoké škole? Programuješ rád v C++ a chceš se naučit něco nového? Zkus naši stáž ve SCIA a připoj se k vývoji software SCIA Engineer, produktu, který pomáhá navrhovat nejzajímavější budovy, které znáš i ty.

Koho hledáme?

  • Studenty posledních ročníků vysokých škol se zaměřením na IT
  • Studenty, kteří se nebojí týmové práce na úspěšné desktopové aplikaci
  • Nadšené C++ programátory, kteří chtějí pracovat na smysluplném projektu
  • Co potřebuješ?

  • Znalost C++, zkušenosti ze školních projektů jsou vítány
  • Vědět, co je OOP a jak ho používat
  • Hodí se znalost Microsoft Visual Studio
  • Jsme mezinárodní společnost, proto je nutná dobrá znalost angličtiny
  • Nabízíme

  • Placenou stáž pro programátory během studia (plný úvazek přes léto nebo poloviční během akademického roku)
  • Práci na úspěšném komerčním produktu
  • Vedení a podporu od našich zkušených programátorů
  • Podporu při rozšiřování znalostí
  • Zkušenosti s vývojovými nástroji a agilní metodikou
  • Možnost následné práce na plný úvazek
  • Doporučení na LinkedIn
  • Požádat