IT technik, konzultant, specialista
ABX software s.r.o.
Karlovy Vary, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Kdo nahlásil : Burle Martin, tel. : 724 003 505, e-mail : mburle ab-x.czPožadavky : Zájem o počítače a IT, chuť se učit nové věci.

Uvítáme jakékoli IT dovednosti (grafika, webdesign, SQL, programování apod.), kreativitu a chuť vyniknout. Náplň práce lze přizpůsobit dovednostem a zájmům uchazečem, v úvahu přichází např.

technická podpora, testování a další činnosti při vývoji a distribuci našeho software, jednání se zákazníky, správa dat, servis hardware, instalační a servisní výjezdy k zákazníkům, školení zákazníků v obsluze apod.

Po zapracování možný postup na vedoucí pozici "Koordinátor technické podpory" s platem až 60.000Kč.Postup pro zájemce : Pošlete životopis e-mailem, perspektivním zájemcům sami zavoláme z čísla 724003505.

Prosíme nevolat bez předchozího zaslání životopisu, nechodit do firmy bez předchozí domluvy

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost