Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků
WORK EXPERT s.r.o.
Praha-Hostivař, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

Kontaktní osoba : Kucherya Olena, tel. : použijte odpovědní formulář (pondělí a středa od 12 : 00 do 15.00), e-mail : použijte odpovědní formulář Napište SMS, volejte nebo email a budeme Vás zpětně kontaktovat.

Adresa pro uchazeče : Švábky 2, Praha 8 - Libeň Výpis RT, odpovídající zdrav. stav. Odpovědnost , časová flexibilita Nerovnoměrně rozvržená pracovní doba, včetně víkendů, Pomocné práce ve skladech v mrazících boxech ,uskladnění potravin, doplňování zboží , práce převážně o víkendech a svátcích ale i v nočních směnách dle druhu zakázky, včetně manipulace se zbožím a materiálem, jeho balení, vykládání a nakládání kamionů, práce v prašném prostředí a hlučném prostředí, Práce včetně likvidace odpadu např.

kartony , krabice, úklidové práce ,

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost