Material Handler Sr
Thermo Fisher Scientific
Brno, Czech Republic
před 4 dny

brněnském Thermo Fisher Scientific vyvíjíme a vyrábíme špičkové elektronové mikroskopy a spektrometry. Podílejí se na výzkumu viru Covid-19, ale také umožňují zmenšení mobilních telefonů.

Naše práce přispívá k tomu, aby byl svět zdravější, čistší a bezpečnější. Jsme největší výrobou elektronových mikroskopů na světě a navazujeme na více než 70 let dlouhou tradici.

Najdete mezi námi odborníky na fyziku, elektroniku, software, mechanickou konstrukci i logistiku. Čemu se u nás budete věnovat?

 • Příjmu, výdeji a naskladňování materiálu* Balení výrobků a materiálu, a jejich přesunu do výroby* Dodržování platných dokumentů systému jakosti* Práci v souladu s platnými dokumenty IMS, EMS a řídící dokumentací Koho hledáme?
 • Ideální kandidát na tuto pozici splňuje následující kvalifikační požadavky : * Dosažené vzdělání alespoň SOU* Dobré jednací a komunikační schopnosti* Znalost práce v MS Office* Základní znalost anglického jazyka* Dobré etické a morální hodnoty, trestní bezúhonnost, zájem o práci* Schopnost operativního rozhodování pod časovým tlakem Upřednostňujeme uchazeče, kteří

 • Mají vzdělání technického zaměření* Mají praxi s ovládáním vysokozdvižného vozíku* Již pracovali ve skladu po dobu alespoň jednoho roku Čím Vás budeme motivovat?
 • Náročnou, ale smysluplnou a perspektivní práci v mezinárodní HI-TECH společnosti* Podporou rozvoje a vzdělávání* Jazykovými kurzy* Flexibilní pracovní dobou* Zaměstnaneckými výhodami* Širokou škálou sportovních aktivit a společenských akcí* Moderním pracovním prostředím
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost