STAVEBNÍ PROJEKTANT/-KA
CHEMINVEST s.r.o.
Litvínov, CZ
před 3 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro CHEMINVEST s.r.o. .

Stavební technici projektanti, konstruktéři :

STAVEBNÍ PROJEKTANT / -KA

POŽADUJEME :

  • SŠ strojní nebo elektro
  • práce s PC (znalost CADKON a AutoCAD výhodou)
  • řidičský průkaz
  • autorizace v oboru výhodou
  • NÁPLŇ PRÁCE :

  • zpracování projektových studií
  • dokumentace k územnímu řízení a stavebnímu povolení
  • zadávací až realizační projektové dokumentace včetně provozních návazností, časových průběhů, rozpočtů a zajišťování autorského dozoru
  • Zaměstnanecké výhody : 25 dní dovolené, stravenky - 90,- Kč, kurzy AJ, výhodné tel. tarify i pro členy rodiny, po zkušební době příspěvek na penzijní připojištění a náborový příspěvek

    HLÁSIT SE : Rosezinová Eva, e-mail : rosezinova cheminvest.cz - v případě zájmu zasílat životopisy, osobně pouze každou středu od 8.

    00 do 14.00 hod. na adrese zaměstnavatele Gorkého č.p. 1613, Horní Litvínov (k projednání doporučenky)

    Vyžadované vzdělání : ÚSO (vyučení s maturitou)