Servisní technik - Junior
Ostravské opravny a strojírny, s.r.o.
Ostrava, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

1. kontakt e-mailem : personalni oossro.czO násCo budete dělat : - Technické zajištění provozu PC sítě.- Všeobecná znalost problematiky hw, LAN.

 • Instalace a provádění drobných oprav hardwaru.- Zodpovídání dotazů uživatelů o problémech s provozem softwaru a hardwaru.
 • Dohled nad běžným provozem komunikačních a počítačových systémů.- Základní orientace MS Server, MS Windows.- Instalační činnost a vedení záznamů o denních transakcích datové komunikace, problémech a provedených opravách.
 • Zálohování datových souborů a knihoven.- Vkládání dat a datových souborů do počítačových aplikací.Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít : - Praxi v oboru.
 • Ochotu pracovat.- Logické uvažování, pečlivost.Co vám můžeme nabídnout : - platové ohodnocení dle praxe a zkušeností- závodní stravování- zaměstnání v kmenovém stavu- práci ve stabilní společnosti- práce na HPP v 1 směnném provozu- věrnostní příspěvek 10 000 Kč- nástup možný IHNED (po absolvování vstupní lékařské prohlídky), nebo po dohodě
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost