VÝROBNÍ TECHNOLOG
AC Jobs
Chomutov
před 6 dny

Máte zkušenost s výrobními stroji a zároveň byste rád jednal s dodavateli a zákazníky? Máte obecný přehled v elektru i strojírenství?

Chcete zajímavou a rozmanitou práci? Pak stačí jen zaslat životopis! Strojírenská společnost hledá kolegu na pozici : VÝROBNÍ TECHNOLOG

Pracovní náplň

  • Spolupráce na rozjezdu nových projektech
  • Objednávky nových výrobních strojů
  • Instalace stroje a proškolení pracovníků
  • Spolupráce s inženýry kvality na nápravných opatřeních
  • Komunikace s dodavateli a servisními firmami
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání elektro zaměření
  • Platná vyhláška č. 50 / 1978 par. 5
  • Znalosti PLC budou výhodou
  • Zkušenosti na obdobné pozici budou výhodou
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Co nabízíme?

  • Žádnou nudu a rutinu - množství zážitků a zkušeností
  • Mladý kolektiv spolupracovníků se zájem o sport
  • Příspěvky na závodní stravování
  • Jazykové kurzy angličtiny a němčiny
  • Flexibilní pracovní doba
  • Lokalita : Kadaňsko
  • Požádat