ELEKTRO PROJEKTANT STAVEB (čtvrtletní prémie, dovolená navíc, stravenky)
NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
Police, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Jste elektrotechnik s praxí v projektování? Ovládáte AutoCAD? Máme pro vás nabídku v oblasti projektování elektroinstalace staveb! CO BUDETE DĚLAT?

Připravovat projekty elektroinstalace staveb pro stavební povolení až po realizaci stavby Vypracovávat návrhy řešení a výkresové dokumentace Poskytovat technické poradenství pro zákazníky Komunikace s ostatními členy projektových týmůNabízíme : Stabilitu moderní společnosti Příjemné pracovní prostředí a fajn kolegy Zajímavou mzdu a čtvrtletní prémie Možnost odborného vzdělávání a jazykových kurzů Šanci rozvíjet se a růst Dovolenou navíc Stravenky a další benefity Místo výkonu práce : region TřebíčVzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost