Operátor v automobilovém průmyslu - 160Kč/hod.
CZ PEOPLE s.r.o.
Brno, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Informace

Pro významného dodavatele produktů pro přední výrobce v automobilovém a průmyslovém sektoru hledáme šikovné a zručné kolegy na pomocné práce ve výrobě v Modřicích.

Co Vás čeká

  • kompletace součástek (nejedná se o pásovou výrobu, máte své pracovní místo),
  • montáž výrobků,
  • měření kvality výrobků,
  • testování výrobků.
  • Směny :

  • požadovaná pravidelná docházka 5x týdně (Po-Pá),
  • možnost výběru mezi 3směnným provozem (ranní / odpolední / noční - střídání vždy po týdnu), nebo pouze nočními směnami od pondělí do pátku.
  • Co od vás očekáváme

  • manuální zručnost,
  • pečlivost,
  • pravidelnou docházku
  • dobrý zdravotní stav,
  • trestní bezúhonnost,
  • spolehlivost.
  • Co vám nabízíme

  • výplata formou záloh týdně na Váš účet,
  • mzda 160 Kč / hod.,
  • možnost dlouhodobé spolupráce.
  • případě Vašeho zájmu nebo pro více informací zašlete životopis a kontakt.

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.