PROVOZNÍ ÚDRŽBÁŘI MĚŘENÍ A REGULACE (MaR)
ORLEN Service Česká republika s.r.o.
Litvínov, Czech Republic
před 14 hodinami
source : Hitprace

PROVOZNÍ ÚDRŽBÁŘI MĚŘENÍ A REGULACE (MaR)Pracovní poměr na dobu určitou, následně doba neurčitá.Výše hrubé měsíční mzdy se odvíjí od zkušeností a znalostí.

 • Zodpovídá za provozuschopnost zařízení MaR na svěřených výrobnách s cílem bezporuchového, bezpečného chodu zařízení MaR.
 • Udržuje denní kontakt s kontraktorem, plní požadavky na práci stanovující postup opravy s cílem zabezpečit optimální provedení opravy a cílem obnovení dostupnosti výrobního zařízení a jeho dalšího spolehlivého provozu, včetně plnění úkolů z ročních a měsíčních plánů oprav, realizaci zákonných revizí a prohlídek s cílem dodržení platné legislativy.

 • Podílí se na zpracování dílčích a montážních předpisů, navrhuje metody a způsoby udržování výrobního zařízení, podílí se na koordinaci realizace oprav ve vztahu k zajišťování ND a dalších činností (izolace, lešení), následně provádí kontrolu a dozor- Spravuje kompletní technickou dokumentaci a záznamy o všech změnách v aktuálním stavu s cílem zajistit včasné kompletní a spolehlivé zajištění oprav na měření a regulaci a naplňovat ustanovení platné legislativy a dodržení jednotné koncepce sekce provozní údržby.
 • Zaměstnanecké výhody : - Příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, pracovní doba 37,5 hodiny, prémie dle mzdových směrnic a dalšíHlásit se : - Komanová Petra Ing.

  tel. : 730541387 volat od 8.00 do 13.00 hod., e-mail : Petra.komanova orlenservice.cz - zaslat životopis(projednání doporučenky po osobním telefonickém kontaktu)

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost