OBCHODNÍ ZÁSTUPCE
UNIQA pojišťovna, a.s.
Opava, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace
 • KO : Barbora Krausová, tel. : 602 544 739, e-mail : barbora.krausova uniqa.czKoho hledáme? - Pracovité a komunikativní kolegy / ně s maturitou, trestní bezúhonností, kteří chtějí pracovat v příjemném a zkušeném kolektivu, který Vám pomůže ve Vašich začátcích.
 • Zodpovědné a samostatné Osobnosti, kteří budou mít možnost pracovat na přepážce zavedené kanceláře a servisovat i naše stávající klienty.
 • Cílevědomé a ambiciózní lidi, kteří chtějí mít možnost ovlivnit Svou kariéru, tak velikost i velikost Svého příjmu nebo pracovní dobu .
 • Nabízíme : - Nadstandardní finanční ohodnocení. Obchodníkům Uniqa pojišťovny náleží vícesložková mzda (kombinace fixních odměn, provizí plus další bonusy.
 • Odměny ve výši 500.000 kč během prvních 3 let.- Motivační bonusový systém- Příjemný kolektiv a prostředí na pobočce, díky němu budete mít stále k dispozici zázemí, kde budete mít možnost si připravovat podklady pro jednání s klienty, nebo čistě jen využít konzultace se svým nadřízeným nebo kolegy.

 • Budete mít k dispozici portfolio stávající klientů a budete pracovat na zavedené pobočce- Praxe v oboru není podmínkou, stačí mít chuť se vzdělávat a pracovat na sobě.
 • Je nám zcela jasné, že zorientovat se v pojišťovnictví není jednoduché, a proto jsme na to připraveni (náš vzdělávací systém je připraven i na kolegy, kteří nepochází z oboru).

  U nás pracují jak absolventi škol, kteří u nás nabírají jedny ze svých prvních pracovních zkušeností, tak přední TOP obchodníci, kteří již mají své vlastní pobočky - Agenturní kancelářeUniqa pojišťovna a.

  s. čítá více jak 800 obchodních zástupců a 100 specializovaných distribučních míst a pomáhá klientům s pojištěním osob, majetku a vozidel.

 • Naší vizí je, aby každý klient dostal profesionální finanční službu a náležitý servis.
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost