Řidič/ka sk.C, až 36.000 Kč, jen ranní směna #zR6q5
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
České Budějovice, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Náplň práce : Chcete mít volné víkendy, pracovat jen na ranní směnu a mít rovnou smlouvu na dobu neurčitou? Láká Vás jezdit pro uznávaný velkoobchodní řetězec a máte řp sk.

C? Pak nás neváhejte kontaktovat! Kromě zajímavé mzdy nabízíme i mnoho zajímavých benefitů, jako je například 10% sleva na nákup či diety až 2000 Kč čistého! Nástup je přímo do kmenového stavu firmy, nejedná se tedy o agenturní zaměstnávání.

Práce je vhodná pro muže i ženy. Nástup možný ihned!Náplň práce : - nakládání, rozvážení a vykládání zboží pro zákazníky- výběr plateb od zákazníků- přijímání objednávek- spolupráce s ostatními kolegy na prodejněMísto výkonu práce : České Budějovice a Jihočeský krajNabízíme : - zajímavá mzda až 36.

000 Kč / m dle šikovnosti- pracovní smlouva na dobu neurčitou- práci jen na ranní směnu- diety až 2000 Kč / m v čistém- volné víkendy- až 5 nákupních karet ihned při nástupu- zlatou nákupní kartu s 10% slevou na nákupy- 5 týdnů dovolené- příplatky navíc- kafeterii 800 Kč / m- pracovní výročí odměny- zvýhodněný tarif u mobilního operátora- finanční odměnu pro dárce krve- nástup přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o agenturní zaměstnávání)- stabilní práce v přátelském kolektivu- práce pro uznávaný velkoobchodní řetězecPožadujeme : - řidičský průkaz sk.

C- profesní průkaz- fyzickou zdatnost- spolehlivost

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost