Řídící pracovníci v oblasti IT činnosti
OMNILEX s.r.o.
Praha-Nové Město, CZ
před 22 hodinami
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Václavské náměstí č.p. 806 / 62, Nové Město, 110 00 Praha 1Kontaktní osoba : Nazarenko Sergey, tel. : použijte odpovědní formulář, e-mail : použijte odpovědní formulářNapln prace Ziskové řízení projektů a priorit společnosti.

Napomáhání, koordinace a sledování každodenních činností nezbytných pro včasné a úspěšné dokončení projektu způsobem, který odpovídá cílům společnosti.

Tvorba projektových plánů, včetně stanovení jasných milníků a rozdělení odpovědnosti za jednotlivé úkoly.Vývoj a řízení projektů v časovém rámci podle priorit a s ohledem na součinnost se softwarem NATS, KVS a ATAS.

Zdokonalování a řízení projektů.Zajištění spokojenosti zákazníků.Komunikování veškerých požadavků a závazků ke každému projektu se zainteresovanými osobami (jak ústně tak písemně).

Udržování součinnosti projektového týmu s vnějšími zdroji.Efektivní řízení všech projektových týmů.Proaktivní přístup k určování rizik.

Příprava a získání povolení managementu k zahájení projektů.Přizpůsobit obchod a vnější financování skrze hodnocení vznikajících softwarových technologií a stanovení cílových struktur, kde je lze využít ke zvýšení zisků společnosti.

Úzce spolupracovat s projektovými manažery při sestavování softwarových služeb a designových systémů k určení a vyřešení obchodních úkolů a výzev.

Identifikovat projektové a programové požadavky obchodních a zákaznických potřeb na vysoké úrovni. Působit v pozici technického specialisty v příslušném oboru, provádět revize návrhů.

Průběžně rozvíjet softwary KVS a ATAS pro zvýšení zisků společnosti.Obratně posouvat tým zkušených profesionálů směrem k vývoji několika komplexních projektů naráz v součinnosti se softwarem NATS a Voluum, řídit priority, zvládat potřebné dovednosti a pravomoci.

Vést a / nebo dohlížet na projektové činnosti od návrhu až po projektové týmy a na vylepšování softwarů KVS a ATAS.Podílet se na rozvoji softwaru a výstavbě systému.

Proaktivně identifikovat problémy v systémech a technologiích společnosti a zajišťovat řešení k jejich odstranění.Organizovat přípravu příslušné technické dokumentace.

Požadované znalosti a zkušenosti : Bakalářský / Magisterský titul v oboru počítačových věd a minimálně 5 let praxe s vývojem webových aplikací (PHP, Javascript, HTML5, CSS) a s nimi souvisejících DB (MySQL, MSSQL, PostgreSQL).

Důkladná znalost softwarů NATS, KVS, ATAS a Voluum je podmínkou.Nezbytná je důkladná znalost vývoje webových aplikací, struktury a designu spolu s touhou řešit problémy a překlenovat rozdíly.

Rozsáhlé zkušenosti s vývojem a vylepšováním softwarů NATS, KVS a ATAS jsou podmínkou.Výborná znalost současných softwarových technologií a vývojových postupů / nástrojů, včetně virtuálního prostředí, řízení zdrojů, druhotného vývoje, sledování výstupů, výstavbových a testovacích mechanismů a síťového managementu.

Výborné komunikační dovednosti.Anglický jazyk na velmi pokročilé úrovni v mluvené i písemné formě.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost