Manažer vizuální podpory prodeje - Primark
PRIMARK Prodejny s.r.o
Praha
před 6 dny
source : Hitprace

Budete se starat o to, aby nová prodejna vypadala skvěle jak při prvním otevření, tak i po něm. Zajistíte, že vše od výloh po interiéry bude působit atraktivním dojmem a jedinečně pro Primark.

Ve spolupráci s manažery a pracovníky prodeje se budete starat, aby vše od figurín po vybavení prodejny bylo uspořádáno způsobem podporujícím spokojenost zákazníků.

Zároveň však budete sledovat nejnovější trendy a pravidelně obnovovat výlohy, aby se naši zákazníci měli neustále z čeho těšit.

Jako manažer vizuální podpory prodeje u nás budete důležitou součástí našeho manažerského týmu pro maloobchod a na starost budete mít způsob, jakým bude naše úžasná nová prodejna vypadat a jakým dojmem bude působit.

Je to skvělá příležitost Vaše

šance ovlivnit to, jak bude celá země vnímat Primark.

Nabídka : Zaměstnání na plný pracovní úvazek

Konkurenceschopný plat

Řadu benefitů

Příležitost pracovat v úspěšné mezinárodní společnosti

Mezinárodní příležitosti k růstu

Pět týdnů dovolené

Taková příležitost a ojedinělá zkušenost se vyskytuje jednou za život. Tím, že se připojíte k týmu, který k vám bude nejen vzhlížet, ale zároveň vás bude podporovat i se od vás učit, budete moct být na svou pozici náležitě hrdý / á.

Nejde jen o prostou pracovní pozici, ale o kariéru, co si budete budovat. S úžasnou prodejnou, která pro spokojenost zákazníků udělá i nemožné a vždy působí čistým, přívětivým a moderním dojmem, vstoupíte do prostředí, jež vás bude inspirovat k vedení.

Současně však budete mít svobodu, jakým způsobem svůj tým povedete, dostane se vám důvěry, abyste mohl / a překonávat očekávání, i možnosti dalšího osobního i profesionálního rozvoje.

S tím vším u nás můžete rozjet svou velmi slibnou kariéru.

Požadavky : Jako způsobilý uchazeč s dostatečnou dávkou entuziasmu a energie jste minimálně tři roky pracoval / a jako manažer vizuální podpory prodeje v prostřední módních oděvů.

Jste kreativní, orientovaný / á na zákazníky a móda je vaší vášní. Kromě uměleckých vloh jste praktický / á a ve spolupráci s ostatními umíte dosáhnout své vize.

Budete připravený / á a dychtivý / á vdechnout naší značce život.

Měl by sis být také jistý komunikací v anglickém jazyce.

Poznámka : Jsme Primark jedno z největších jmen mezi obchody s módními oděvy.S kořeny v Irsku jsme se během posledních pár let rychle rozrůstali.

současné době máme přes 370 prodejen po celé Evropě a Americe. Nyní chystáme premiéru v České republice, kam chceme přinést úžasnou, cenově dostupnou módu pro lidi v Praze a jejím okolí.

S čerstvým impulzem pro maloobchodní trh a cílem svoji přítomnost neustále rozšiřovat to bude vzrušující čas pro nás, pro český trh, ale také pro vás.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost