TECHNICKÁ PODPORA PRODEJE
AC Jobs
Ústecký kraj
před 10 dny

Jste technicky založení a máte chemické vzdělání? Hledáte pracovní příležitost, která Vám umožní působit jako odborná technická podpora pro prodej a pomoci obchodníkům kvalitněji prezentovat produkty?

Pokud Vaše odpověď zní ANO, na nic nečekejte a zašlete nám svoje CV! Úspěšná česká výrobní společnost zabývající se chemickou výrobou hledá do svého týmu posilu na pozici : TECHNICKÁ PODPORA PRODEJE

Pracovní náplň

  • příprava technické dokumentace
  • odborná podpora při obchodních jednání
  • účast na vývoji nových produktů
  • komunikace se zákazníky
  • aktivní spolupráce s marketingem
  • Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání chemického směru
  • NEBO středoškolské vzdělání s odpovídající praxí
  • zkušenosti z obdobné pozice VÝHODOU
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • komunikativnost a proaktivní přístup k práci
  • Co nabízíme?

  • práci na HPP ve stabilní české společnosti
  • 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • místo výkonu práce : Ústecký kraj
  • Požádat