Operátor helpdesku/správce sítě
BURDA Praha, spol. s r.o.
Praha, Cz
před 3 dny

Jsi fanda do IT, skončil jsi školu, nebo se chceš posunout ve svém profesním vývoji?

Zajímá Tě svět Apple a Windows, a to jak z pohledu uživatelů, tak i ze serverové části? Nebo DTP problematika a softwary, Microsoft kancelářské aplikace, virtualizační platforma VMWare, síťařina či Office 365?

něčem z toho se už orientuješ? To je naprosto super, ozvi se nám a přijď poznávat, jak se střetává tradiční IT s novými trendy!

Nebo teprve začínáš? Není to nevýhoda! Seznámíme tě se vším a zaučíme.

Potřebujeme od Tebe chuť do práce, píli, energii, pečlivost, komunikativnost, časovou flexibilitu, nebát se nových výzev.

Jestli se domluvíš i v angličtině, máš aspoň středoškoslké vzdělání s maturitou v IT oboru a navíc jsi týmový hráč, pak se Tvou novou srdcovou záležitostí může stát prestižní Burda International CZ, významný časopisecký vydavatelský dům v České republice, člen mezinárodního holdingu Burda International.

Tvá pozice v našem týmu se oficiálně nazývá

ale záběr Tvé působnosti bude daleko širší a dává prostor k sebevzdělávání.

Jsme tým. Přátelský tým. Nehledáme sólistu. Pracujeme od pondělí do pátku v klasickém jednosměnném režimu v moderní budově v centru přímo u metra Flora.

Máme k dispozici stravenky, mobilní tarify jak pro sebe, tak i pro rodinné příslušníky, můžeme se dlouhodobě jazykově zdokonalovat, můžeme využít i speciálních vzdělávacích kurzů, k dispozici jsou i další jednorázové benefity.

Nezáleží nám na Tvém věku, pohlaví, nejedná se o casting, tudíž nechceme ani Tvé fotografie : -) Uvítali bychom Tě ideálně od ledna 2019.

Abychom se s Tebou mohli seznámit, pošli nám prosím svůj životopis. Přidej i pár vět o tom, proč Tě tato výzva oslovila, v čem si myslíš, že bys mohl / a být platnou posilou našeho týmu.

Napiš, kdy bys mohl / a nastoupit.

Tvou odpověď očekáváme do 14. prosince. Předem děkujeme.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost