Referent/ka nákupu
Jiří Vaněk
Ostrava, CZ
před 3 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Jiří Vaněk .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Výstavní 2937 / 132a, Ostrava 3 (Ostrava), 70300
  • Přidáno : 24.7.2018
  • Obchodní referenti :

    Pracoviště : Výstavní 2937 / 132a, Ostrava - Vítkovice, 703 00

    Kontakt : telefonicky na č. 607 093 721 nebo e-mailem : kocurovas vanek-ostrava.cz

    Společnost zabývající se zakázkovým zpracováním plechů, kovových profilů a trubek přijme referenta nákupu.

    Náplň práce :

    Nákup materiálu a služeb v souladu s plánem výroby a potřebami firmy

  • poptávky, výběrová řízení, kupní smlouvy, objednávky
  • Kontrola včasného plnění dodávek

    Sledování a koordinování skladových zásob

    Aktualizace databáze dodavatelů

    Požadavky :

    SŠ vzdělání technického zaměření nejlépe v oboru strojírenství

    Orientace v hutním materiálu vítána

    Praxe v oboru 2 roky

    Zkušenosti z výrobního podniku výhodou

    Znalost anglického jazyka výhodou

    Uživatelská znalost PC

    Samostatnost, zodpovědnost, flexibilita.

    Nabízíme :

    Práce na HPP na dobu neurčitou

    Finanční ohodnocení odpovídající doložené praxi a vzdělání.

    Možnost odborného růstu.

    Zaměstnání v české výrobní společnosti s využitím odborných a jazykových znalostí.

    Zaměstnanecké výhody : příspěvek na sportovní a kulturní aktivity, firemní akce

    Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)