Zkrácený úvazek - Pracovník/ce Kontaktního centra Komerční banky
Société Générale
Zlín - Štefánikova
před 17 dny

Environment

POTŘEBUJETE ZKRÁCENÝ ÚVAZEK 6 HODIN DENNĚ? KONTAKTNÍ CENTRUM KOMERČNÍ BANKY VE ZLÍNÉ HLEDÁ NOVÉ KOLEGY S CHUTÍ PRACOVAT PRO JEDNOHO Z NEJLEPŠÍCH ZAMĚSTNAVATELŮ.

Náplň práce :

 • Komunikace s klienty na telefonní lince od pondělí do pátku
 • Nabízení řešení klientům v rámci nejrůznějších kampaní, plánování schůzek bankovním poradcům a mnoho dalších aktivit
 • Profile

  Baví Vás komunikace? Chcete pomáhat pečovat o naše stávající klienty? Dokážete zajímavě nabídnout našim klientům různé produkty?

  Pošlete nám prosím Váš životopis a my Vám určitě zavoláme zpět!

  Evolution

 • Hlavní pracovní poměr v Komerční bance na zkrácený úvazek *Zkušenosti v oblasti komunikace *5 týdnů dovolené a až 3 dny zdravotního volna *Práce v centru města *Možnost kariérního růstu v KB a vzdělávání přímo na pracovišti *Zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a sazby u produktů KB a dceřiných společností např.
 • osobní účty, úvěry, hypotéky, leasing, pojištění, atd.. *Fixní mzda s garantovaným výplatním termínem *Stravenky v hodnotě 100 Kč / pracovní den plně hrazeny zaměstnavatelem *Příspěvky na volnočasové aktivity (systém Cafeteria)

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost