Dělník/ce k narážce
KM konsult s.r.o.
Kroměříž, CZ
před 10 dny
source : Easy-prace.cz

pracoviště Kroměříž - náplň práce : Obsluha výrobního stroje, dokončovací práce v potravinářském průmyslu - požadujeme : nižší střední odborné vzdělání / vyučení v jakémkoliv oboru, časovou flexibilitu, samostatnost, spolehlivost, odpovědnost, komunikativnost, fyzickou zdatnost -

nabízíme : práci na hlavní pracovní poměr, zaměstnanecké výhody, nástup možný ihned po vstupní lékařské prohlídce, doba určitá 1 rok s možností prodloužení -

benefity : příspěvek na stravování, zaměstnanecké balíčky, odměna za vitalitu a hospodářský výsledek atd. - Přihláška formou zaslaného životopisu na adresu : adela kmkonsult.cz nebo kontaktu na tel.

 • 420 777 776 356 pí.
 • Valníčková - Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce.

  Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016 / 679.

  Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení.

  Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost