OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE
OKNO - TREND s.r.o.
České Budějovice, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Pracovní náplň : prodej plastových oken, zimních zahrad, žaluzií, parapetů a souvisejícího ve svěřeném regionu.

Vyhledávání nových zákazníků, se zaměřením na koncové zákazníky, samostatná obchodní činnost, udržování a rozvíjení kontaktů se stávajícími zákazníky.

Provádění průzkumu obchodních příležitostí v oboru stavebních výplní.

Zaměřování stavebních otvorů v terénu.

Úzká spolupráce s vedením společnosti, plnění stanovených obchodních plánů. Požadujeme : min.ÚSOvzdělání (technického směru výhodou), obchodní zkušenosti (v oboru výhodou) z přímého kontaktu se zákazníky, znalost práce na PC, velmi dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, ŘP "B", technickou zručnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, samostatnost, obchodního ducha Nabízíme : zaměstnání u stabilní společnosti, kancelářské zázemí, zaškolení, nástupní plat 18 000 Kč + motivující finanční ohodnocení, zaškolení Benefity : automobil, mobilní telefon, notebook, provize z prodeje, příspěvek na stravování Životopis zasílejte na e-mail prech okno-trend.cz.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost