Technický garant s AJ
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Děčín, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Dynamicky se rozvíjející společnost která usiluje o to aby se každý zaměstnanec cítil dobře a měl možnost plně využít svých zkušeností a praxe hledá kandidáta na pozici Technického garanta s komunikativním AJ.

Na oplátku nabízí velmi moderní pracovní prostředí širokou škálu benefitů šanci setkat se s technologickými novinkami a samozřejmě možnost profesního rozvoje v rámci společnosti.

Náplň práce : - Zodpovědnost za rozpočty a řešení strojů a zařízení - Provádění technického dozoru po celou dobu realizace svěřených projektů -

Identifikace omezení a navrh opatření v rámci své kompetence - Spolupráce s nákupním oddělením (vyhledávání dodavatelů jednání s dodavateli návštěvy veletrhů a návrhy alternativních dodavatelů) -

Účast na všech schůzích FMEA garance optimalizace technologických řešení - Zodpovědnsot za popis řešení a prezentace návrhů technického řešení a stanovení ceny zakázky uvnitř i vně společnosti.

  • Rozvoj společnost po technické designové a technologické stránce. - Účast na klíčových schůzkách se zákazníky v rámci své kompetence (zahájení projektu 3D KDP předpřejímka přejímka) Požadované schopnosti a dovednosti : -
  • Znalost stavby strojů a zařízení včetně stanovování časové a materiálové náročnosti - Znalost technologických principů jednoúčelových strojů -

    Znalost pneumatiky senzoriky a mechaniky je samozřejmostí - Ovládání PC a kancelářských balíků na nadstandardní úrovni. -

    Výbornýé prezentačních dovednosti - Anglický jazyk na pokročilé úrovni je podmínkou Nabízíme : - Perspektivní a velmi zajímavou práci ve stabilní české společnosti -

    Zaškolení které Vás provede vším potřebným - Motivující finanční ohodnocení (fixní mzdu a prémiovou část) - Systém talentmanagementu který Vám umožní se rozvíjet -

    Kontakt s nejnovějšími technologickými novinkami - Plovoucí pracovní dobu která Vám zajistí vyváženost mezi pracovním a soukromým životem -

    Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na penzijní připojištění dotované firemní akce 13.plat pastelkovné příspěvek na dětskou rekreaci společné páteční snídaně a mnoho dalších.

  • Služební automobil určený i k soukromým účelům - Notebook a mobilní telefon.
  • Vzdělání : SŠ s maturitou Typ pracovního poměru : Plný úvazek