Technik
Dobrá práce.cz
Jihomoravský (okres Brno, CZ
před 2 dny
source : Dobrá práce.cz

Datum : 8.7.2018 ID : 1339954

Pracovní nabídka

Pro našeho klienta, inženýrskou a obchodní firmu s vlastním zastoupením ve střední a východní Evropě, která zastupuje renomované výrobce obráběcích strojů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Technik.

Náplň práce :

  • Provádění servisních zásahů a oprav
  • Uvádění strojů do provozu doma i v zahraničí, zaškolení obsluhujícího personálu
  • Předvádění strojů v rámci mezinárodních veletrhů
  • Kontaktní osoba pro zákazníky v technické oblasti
  • Požadujeme :

  • Zkušenost s prací s frézovacími, obráběcími centry, soustruhy, nástrojářskými bruskami
  • Vzdělání v oblasti strojírenství, nástrojářství apod.
  • Zkušenost v oblasti obsluhy, seřizování a programování výše uvedených strojů
  • Německý jazyk (výhodou) nebo anglický - alespoň základy (případně ochota učit se němčinu)
  • Uživatel PC
  • Řidičský průkaz
  • Pohotovost a ochota pro servisní zásahy v cizině
  • Schopnost pracovat v týmu
  • Spolehlivost, samostatnost
  • Vědomí občasné vysoké pracovní výkonnosti / zatížitelnosti
  • Přátelské vystupování, komunikativnost
  • Nabízíme :

  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • Služební vůz
  • PC, mobilní telefon
  • 4 týdny dovolená
  • Místo výkonu práce místo bydliště
  • Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu zaslat email. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

    Do předmětu emailu uveďte název pozice.

    Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

    Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289 / 7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č.

    101 / 2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Odpovědět nabídka práce