Doručovatel novin pro okres Semily lokalita Harrachov
Mediaservis, s.r.o.
Harrachov, CZ
před 7 dny
source : Easy-prace.cz

Jste ranní ptáče? Chcete si vydělávat peníze a při tom se hýbat? Jste člověk, který potřebuje volnost? Chcete skloubit brigádu s Vaším zaměstnáním?

Pokud jste si na každou otázku odpověděli ano, pojďte k nám do týmu! Rádi u nás uvítáme toho nejspolehlivějšího a nejzodpovědnějšího doručovatele předplatného novin.

Preferujeme bydliště v těchto lokalitách : Harrachov Do odpovědi vždy uvádějte vaše jméno, celou adresu a telefonní číslo.

Co vás čeká a nemine? - roznos / rozvoz novin je nenáročná práce, která probíhá v ranních hodinách v okolí Vašeho bydliště -

na nejbližším odběrném místě si noviny vyzvednete a po krátké přípravě doručíte do příslušných schránek - pracovat budete od pondělí do soboty přibližně 1 až 3 hodiny denně, nejpozději v 7 : 30 hod.

skončíte a budete mít celý den před sebou - doručovat budete pěšky, na některých trasách (tzv.

mikrokurzech) se zásilky rozváží vlastním autem (proplatíme Vám cestovní náhrady).

Požadujeme : Bez čeho se neobejdete? - v případě mikrokurzů požadujeme věk min.

18 let, platný řidičský průkaz sk.

B a vlastní automobil - hledáme hlavně někoho, na koho se můžeme spolehnout a komu nevadí pravidelný pohyb po venku - důslednost a základní orientační smysl jsou pro výkon práce důležitou součástí Nabízíme : Čím Vás odměníme?

 • pravidelný a stabilní přivýdělek průměrný výdělek se pohybuje kolem 6 500 Kč / měsíčně - cestovní náhrady (cca 6 Kč / km) u doručovatelů mikrokurzů -
 • naši zaměstnanci oceňují, když si mohou práci naplánovat podle sebe - pokud máte zájem si vydělat více, můžete si k novinám přibrat ještě roznos dopisů nebo letáků -

  nástup možný ihned Vzdělání : základní, vyučení, SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské Typ pracovního poměru : Brigády

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost