Leader/ka HR teamu
Mobis Automotive Czech s.r.o.
Mošnov
před 2 dny

Náplň práce

Hledáme svého nového Leadera HR oddělení. V současnou chvíli má společnost (z personálního pohledu) za sebou fázi založení a růstu.

Zastavili jsme se na počtu 1100 zaměstnanců. Nyní hledáme Leadera HR oddělení, který umí provést společnost fází stabilizace.

Náš ideální Leader HR může o sobě říct :

Mám zkušenosti z řízení HR oddělení z výrobní společnosti a nebojím se převzít zodpovědnost za personální strategii společnosti.

Hledám řešení, nikoliv překážky.

Umím naslouchat svým kolegům, ale umím také převzít zodpovědnost za vlastní rozhodnutí.

Mám nové nápady v oblasti personálního marketingu a nebojím se je realizovat.

Pojmy ze mzdového účetnictví mi nejsou cizí.

S Excelem si poradím.

I can present things in English.

Co Vás na HR oddělení čeká, kromě vynikajícího kolektivu :

Recruitment

  • sledování HC jednotlivých oddělení.
  • zajištění náborů dle HC plánu
  • spolupráce na adaptačních plánech
  • Training & Development :

  • spolupráce při sestavování vzdělávacích plánu jednotlivých oddělení a tvorbě budgetu
  • organizace zákonných a externích školení
  • Reporting :

  • analýza dat v rámci HR KPI's, měsíční reporting
  • Employee Relations :

  • zodpovědnost za koncept, realizaci a zpracování výstupů ze zaměstnaneckých průzkumů
  • spolupráce s odborovou organizací na řešení zaměstnaneckých požadavků, námětů
  • Požadujeme

  • VŠ / SŠ vzdělání
  • znalost MS Office (zejména Excel)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (denní užívání)
  • organizační schopnosti
  • zodpovědnost, flexibilita, samostatnost
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • nástup dle domluvy
  • Nabízíme

  • kariéru ve stabilní zahraniční společnosti
  • odborný a kariérní růst
  • zaměstnanecké výhody
  • případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete Váš životopis v Českém i Anglickém jazyce.