SEŘIZOVAČ CNC
AC Jobs
Šumperk
před 9 dny

Máte SOU / SŠ vzdělání strojírenského zaměření a praxi v oblasti seřizování CNC strojů? jste manuálně zručný a nevadí Vám práce ve směnném provozu?

Chcete pracovat u mezinárodní společnosti a užívat si zajímavých benefitů? Pokud ano, neváhejte a zašlete nám Váš strukturovaný životopis, nebo nás přímo kontaktujte! Významná mezinárodní společnost hledá vhodného kandidáta na pozici : SEŘIZOVAČ CNC

Pracovní náplň

  • údržba a nastavování strojů
  • opravy CNC strojů
  • spolupráci s kontrolou kvality, technologem, programátory a dalšími kolegy
  • Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání obor strojírenství
  • praxi s obsluhou CNC strojů
  • využijete znalost PC
  • technické myšlení, pečlivost
  • Co nabízíme?

  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravování na pracovišti
  • firemní vzdělávání
  • společenské aktivity
  • místo výkonu práce : okres Šumperk
  • Požádat