VEDOUCÍ PLÁNOVÁNÍ VÝROBY
AC Jobs
Teplice
před 7 dny

Máte zkušenosti na pozici plánovač výroby a chcete své zkušenosti předávat dále? Rádi a plynule komunikujete v anglickém jazyce a chcete své jazykové dovednosti dále uplatňovat?

Můžete o sobě říci, že máte analytické myšlení a jste dobrý leader? Máme pro Vás pracovní příležitost na pozici : VEDOUCÍ PLÁNOVÁNÍ VÝROBY

Pracovní náplň

  • Sestavování plánů výroby, optimalizace výroby
  • Zodpovědnost za plnění požadavků zákazníka
  • Kontrola toku výroby a dodržování zadaných termínů
  • Podílení se na projektech divize, reporting
  • Spolupráce s logistikou na zajištění splnění zakázky
  • Co požadujeme?

  • Praxe v logistice / plánování min. 2 roky
  • Organizační a analytické schopnosti
  • Zkušenosti s vedením týmu výhodou
  • Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
  • Znalost práce v MS Excel a ERP systému
  • Co nabízíme?

  • Nadstandardní mzdové podmínky dle Vašich zkušeností
  • Možnosti profesního rozvoje a růstu
  • Příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • Příspěvky na kulturu, sport a vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené a SickDays
  • Požádat