POKLADNÍ, PRODAVAČ/KA
PEPCO Czech Republic s.r.o.
Liberec, CZ
před 11 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro PEPCO Czech Republic s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : středoškolské vzdělání
  • lokalita : nám. Soukenné 669 / 2a, Liberec 1 (Liberec), 46001
  • Přidáno : 16.8.2018
  • Prodavači v prodejnách :

    Náplň práce :

  • obsluha a poradenství zákazníkům
  • práce na pokladně
  • příjem zboží a jeho prezentace
  • přecenění a přesuny zboží, účast na inventuře
  • průběžné doplňování zboží ze skladu
  • odpovědnost za pořádek a čistotu na prodejně, její celkový vzhled
  • prevence proti krádežím
  • Požadavky : administrativní a ekonomické znalosti, pokladna - základy.

    Nabízíme :

  • práce v rozvíjející se společnosti - možnost kariérního postupu
  • dvousložkový plat (fix prémie)
  • slevy na zaměstnanecké nákupy
  • propracovaný systém zaškolení a interního vzdělávání
  • flexibilní pracovní doba
  • stravenky v nadstandartní hodnotě
  • Hlásit se e-mailem.

    Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)