INFRASTRUCTURE SALES CONSULTANT
AC Jobs
Praha hl. Město
před 8 dny

Jste obchodní typ, který je zaměřen na oblast IT Infrastruktury? Je Vaším zájmem najít ten nejlepší model a řešení na základě analýzy potřeb klienta?

Jste komunikativní člověk, kterého láká pracovat v zázemí úspěšné mezinárodní společnosti? Pokud jste navíc aktivním řidičem a mluvíte anglicky hledáme právě Vás, a proto neváhejte a zašlete mi svůj životopis ještě dnes!

Pracovní náplň

  • Vyhledávání a získávání nových zákazníků, průzkum trhu
  • Rozvoj a zlepšování vztahů se stávajícími zákazníky
  • Jednání se zákazníky a dodavateli, analýza klientských potřeb,
  • Návrh či změna technické infrastruktury dle potřeby klienta
  • Zodpovědnost za technickou část a obchodní výsledky
  • Úzká kooperace s infrastrukturním týmem
  • Co požadujeme?

  • Předchozí zkušenosti s obchodem v oblasti IT infrastruktury podmínkou (návrh, realizace, implementace)
  • Dobrá znalost anglického jazyka velkou výhodou
  • Vynikající komunikační, analytické a obchodní dovednosti (vztah s klientem, zjišťování potřeb, udržení perfektních vztahů)
  • Kreativita, cílevědomost, inovativní a kritické myšlení
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Co nabízíme?

  • Zajímavou a zodpovědnou práci na dlouhodobé bázi
  • Automobil i pro soukromé účely
  • Zázemí stabilní a silné společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Širokou škálu firemních školení
  • Příležitost pro vlastní odborný rozvoj
  • Široké spektrum benefitů (5 týdnů dovolené, sick days, výuka cizích jazyků, penzijní připojištění, sportovní aktivity, slevy na telefonní paušály, vzdělávací kurzy atd.)
  • Požádat