Pečující osoba pro děti od 1,5 roku do 6 let
Institut pro regionální spolupráci, o.p.s.
Brno, CZ
před 10 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Institut pro regionální spolupráci, o.p.s. .

  • dlouhodobá práce na plný nebo částečný úvazek
  • vyžadováno : středoškolské vzdělání
  • lokalita : Bellova 504 / 1, Brno 23 (Brno), 62300
  • Přidáno : 20.9.2018
  • Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami) :

    Životopisy a motivační dopisy zasílejte prosím na email bublinky mcbalonky.cz do 27.9.2018.

    Náplň práce :

    opéče o děti ve věku 1,5 - 6 let na plný / zkrácený úvazek v příjemném prostředí dětské skupiny 24 dětí

    Požadavky na odbornou způsobilost (stačí splnit alespoň 1 z těchto kritérií dosaženého vzdělání) :

  • ovzdělání všeobecné sestry, zdravotnického asistenta, ošetřovatele, porodní asistentky, zdravotně-sociálního pracovníka, zdravotnického záchranáře, psychologa ve zdravotnictví nebo specializovaná způsobilost k výkonu povolání klinického psychologa podle zvláštního právního předpisu;
  • ovzdělání sociálního pracovníka nebo pracovníka v sociálních službách podle zvláštního právního předpisu;
  • ovzdělání učitele mateřské školy, učitele prvního stupně základní školy nebo vychovatele podle zvláštního právního předpisu;
  • oprofesní kvalifikace chůvy pro děti do zahájení povinné školní docházky podle zvláštního právního předpisu;
  • oodborná způsobilost k výkonu lékaře

    Další požadavky :

    oláska k dětem, trpělivost

    obezúhonnost, spolehlivost, samostatnost, kreativní myšlení a organizační schopnosti, příjemné vystupování

    ozájem o Montessori metodu a znalost Montessori pomůcek výhodou

    ozkušenost s pečováním o děti ve smíšené věkové skupině výhodou

    Vyžadované vzdělání : ÚSV