ABSOLVENT ELEKTRO
AC Jobs
Nymburk
před 8 dny

Máš ukončené SŠ vzdělání v elektro oboru? Bavilo by Tě organizovat výrobu a podílet se na zlepšování výrobních procesů? Rozumíš programování, slaboproudu a počítačům?

Zajímala by Tě práce v zázemí mezinárodní inovativní firmy s dlouhodobou tradicí, která Ti nabídne řadu zajímavých benefitů?

Chceš získat praxi a stát se specialistou ve svém oboru? Pak mi zašli svůj životopis a začni pracovat jako ELEKTRO TECHNIK (25-28.000 Kč)!

Pracovní náplň

  • organizace výroby a provozu
  • podílení se na preventivní údržbě
  • testování a diagnostika výrobních strojů
  • úpravy a zlepšování výrobních zařízení
  • vedení záznamů v SAP systému
  • Co požadujeme?

  • SOU / SŠ v oboru elektro (pozice vhodná pro absolventy)
  • znalost programovacích jazyků
  • orientace ve slaboproudé elektronice
  • základní znalost angličtiny
  • flexibilitu-směnný provoz (krátký / dlouhý týden)
  • Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • slevy na stravování, mobilní operátory
  • dotovaná firemní doprava z Prahy a okolí
  • možnost interního vzdělání (jazykové kurzy, technické, počítačové znalosti )
  • příspěvky na sportovní aktivity
  • finanční odměny
  • Požádat