On Premise Specialist
redbull uk
Prague
před 18 dny

Oblasti, které jdou ruku v ruce s Vašimi silnými stránkami

všechna práce, kterou Vám s důvěrou svěříme)

Administrativa

Administrativa a organizace je pro Tebe výzvou i radostí. Jsi rád / a oporou většího týmu a dynamického kolektivu. V rámci administrativy budeš supportem pro tým 16 ti lidí.

Pravidelně budeš zpracovávat a vyhodnocovat reporty výsledků, sumarizovat data a informace a připravovat prezentace nejen na regionální porady, ale i pro naši centrálu.

Do této oblasti také neodmyslitelně patří organizace meetingů a regionálních porad a zajišťování zápisů z nich.

Osobnost

Jsi silná osobnost s vysokým, proaktivním pracovním nasazením, příkladným pro celý tým. Člověk, na kterého se ostatní mohou vždy spolehnout.

Máš vynikající organizační schopnosti a preciznost je Tvou silnou stránkou. Jsi schopný / á řídit svůj čas a pracovní vytížení efektivně.

Zodpovědně a samostatně dotahuješ svěřené projekty do konce. Odolnost vůči stresu, zvládání více úloh naráz a umění určit si dobře priority, patří mezi Tvé silné stránky.

Nic Tě jen tak nerozhází, umíš si s věcmi poradit s klidnou hlavou a úsměvem na rtech. : ) Jsi ambiciózní, ale přes to máš schopnost pokory a sebereflexe.

Komunikace

Máš velmi dobré komunikační schopnosti jak v českém, tak anglickém jazyce. Jsi reprezentativní v komunikaci s klienty a externími partnery.

Jako On Premise Assistant budeš také komunikovat napříč všemi odděleními v rámci společnosti.

Projektový management

Do projektového managementu spadá zodpovědnost za správu lokálních aplikací, které toto oddělení využívá k vyhodnocování dat z trhu.

K tomu se pojí komunikace s centrálou z důvodu testování novinek a týmem Service Support pro CZ&SK.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost