Oční specialista - Bruntál
Optik House, s.r.o.
Bruntál, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Unikátní koncept propojení oční ambulance, optometrie a oční optiky. Do našeho očního centra hledáme optika / optičku či pomocného optika s možným nástupem ihned.

Čím se budete zabývat? - Nabídkou a prodejem brýlí, kontaktních čoček a jiných očních pomůcek- Poradenstvím zákazníkům s výběrem- Administrativou spojenou s chodem optiky Co prací v Naší optice získáte?

 • Možnost přímé spolupráce s doktorem- Možnost prohloubit či získat praxi díky vzdělávacímu programu Vaše optika- Práci od pondělí do pátku.
 • Víkendy a večery patří Vám a Vaším blízkým- Motivující mzdové ohodnocení + měsíční odměny za pracovní výkony- Zvýhodněné ceny na Naše brýle (dioptrické, sluneční) pro Vás a Vaše nejbližší- Celou řadu zaměstnaneckých benefitů- Pracovní smlouvu na dobu neurčitou Platí o Vás, že : - Máte příjemné vystupování- Jste komunikativní a spolehlivý- Rádi se učíte nové věci, které Vás budou určitě bavit- Máte zkušenost s prodejem (není však podmínkou, rádi Vás vše naučíme) PAK JSTE PRÁVĚ TÍM, KOHO HLEDÁME!Teď už stačí poslat svůj životopis či stavit se osobně na pobočce nebo zavolat.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost