OSTRAHA PRODEJNY LIDL
Protektia s.r.o.
Držovice, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

VHODNÉ PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. Nástup možný ihned. Osobní kontakt POUZE po telefonické domluvě, paní Hanušová, tel.

737 087 145 (volat Po-Pá 9 : 00-16 : 00 hod.), e-mail : nabor.centrum protektia.cz. Pracovní doba : Po-Ne otevírací doba prodejny Po-So 7 : 00-21 : 00 hod.

Ne 8 : 00-21 : 00 hod., střídání krátký / dlouhý týden. Požadujeme : čistý trestní rejstřík, příjemné vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, základy práce na PC pro kamerový systém, potravinářský průkaz, praxe a certifikát strážného výhodou.

Náplň práce : ovládání kamerového systému a pochůzky po prodejně, ostraha majetku a ochrana osob, dodržování bezpečnostních předpisů.

Nabízíme : odměny za záchyty, možnost čerpat zálohu na mzdu, nastavení pracovního fondu dle dohody s managerem, zprostředkování certifikátu strážného.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost